Дякуємо керуючому справами виконкому Рівненської міської ради Петру Леонтійовичу Середюку та керівникам структурних підрозділів, які, попри насичений графік роботи, знайшли час і можливість провести зустріч з нами. Особлива вдячність меру нашого міста Володимиру Євгеновичу Хомку, який поділився своїм багаторічним управлінським досвідом, розповів про сучасні моделі місцевого самоврядування, акцентуючи увагу на тих, які найбільш прийнятні для України. Студенти мали нагоду поспілкуватись з міським головою та поставити запитання про участь громадян в управлінні містом і підвищення громадської активності, про службу в органах місцевого самоврядування та про формування стратегії міста.

Керівники відділів розповіли про нормативно-правові та організаційні особливості роботи виконавчого комітету Рівненської міської ради. Начальник відділу звернень громадян Ангеліна Гіль провела екскурсію у Відділ звернень громадян, де спеціалісти ознайомили студентів з особливостями впровадження електронного документообігу, правилами звернення громадян як у письмовій формі, так і через електронні звернення та електронні петиції. «Найбільше сподобалось те, що міський голова був відкритий до спілкування та доступною мовою відповідав на запитання» – ділиться враженнями студент 4 курсу Ілля Павленко. Юлі Рудак найбільше запам'яталась розмова з начальником Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Сергієм Гембергом: «Зрозуміло, що місто не стоїть на місці і є люди, які зацікавлені у його розвитку та готові брати на себе відповідальність. Міська влада також готова підтримати стратегічні плани, що сприятимуть розвитку міста». «Мені дуже сподобалась зустріч з міським головою. Я вважаю, що такі зустрічі мають відбуватися частіше – адже це те, що мотивує студентів-політологів навчатись і в майбутньому працювати за спеціальністю», – коментує Софія Романюк.

Власне такий формат апробації теоретичних знань на практиці умотивовує студентів навчатись і змінюватись, концентруватись на можливостях, усвідомити сенс та зміст обраної професії, сприяє формуванню мотивації саморозвитку, створенню системи актуальних вимог та критичного ставлення до себе.

 Більше інформації на сайті міського голови http://www.khomko.rv.ua/ContentPages/Public/Mayor/home.aspx…