Настільна гра – це подорож мультикультурним простором міжвоєнного Рівного. Рухаючись полем гри (яке відтворює карту міжвоєнного Рівного), учні можуть ознайомитися з ключовими релігійними, культурними та освітніми об’єктами міста у період між двома світовими війнами. Така історія простору дозволяє відтворити українське, єврейське та польське «обличчя» Рівного, познайомити школярів із релігійними традиціями та побутом трьох головних громад міста у той період. Настінний календар «Полікультурне Рівне» відтворює найпопулярніші світлини міста міжвоєнного періоду – фото людей та об’єктів історико-культурного спадку (православний храм, костел, синагога, залізничний вокзал, центральні вулиці тощо). Також календар містить інформацію про популярні книги з історії Рівного, написані як українськими, так і закордонними істориками.

Директор Центру «Мнемоніка» Максим Гон: «Ми сподіваємося, що світлини, які представлені в календарі та настільна гра стануть у пригоді вчителям історії».

 Довідково: Настінний календар та настільну гру розроблено в межах проекту «Створення інструментів боротьби з антисемітизмом та ксенофобією» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.